Modele seksualności człowieka

Dr Agata Loewe-psychoterapeutka, seksuolożka, absolwentka Uniwersytetu SWPS oraz Institut d`études avancées de la sexualité humaine, gdzie otrzymała titre Doktorski. Założycielka Instytutu pozytywnej Seksualności oraz portalu www.pozytywnaseksualnosc.pl. Jeżeli Jesteśmy w RELACJI, gdzie Rozmowy o Własnych potrzebach są elementem Dynamiki, wówczas temat Seksu będzie Kolejnym ne przenegocjowania. Warto zadbać o atmosferę otwartości, bezpieczeństwa i szczerej komunikacji. Potrzeba zmiany jest całkowicie naturalnym elementem przechodzenia przez kolejne Fazy związku. Debatowanie o Seksie nie dostarczałoby Być może tylu emocji, par nie wkraczał sur w inne obszary życia. Nie da się Go odseparować OD emocji, poglądów, Polityki, Kultury, Religii, nauki, opinii, RELACJI, bodźców, które wpływają na, Kim Jesteśmy tu i Teraz. Czynniki Takie Jak NP. Genèse, wychowanie, poglądy i indywidualne doświadczenia wpływają na, Jak myślimy o Seksie oraz na à Jak, z Kim je Kiedy aller uprawiamy lub nie.

Ne seksuologów przychodzą pacjenci, którzy poczuli, że Coś się zepsuło Albo uświadomili sobie, że nie realizują w entierement własnego potencjału. Mogli mieć Lata udanego, radosnego Seksu, Jednak po przyjściu na Świat dziecka czują, że sypialniane akrobacje à Ostatnia rzecz, na kompy mają siłę i ochotę. Mogli Nigdy nie doświadczyć legendarnego “O”, ALE Wcześniej było à kompletnie nieistotne. Mogli chodzić Rano do Pracy i wieczorem kłaść się spać, Żeby po kilku miesiącach zorientować się, że nie całowali się zosobą leżącą obok OD… pas de właśnie, OD Kiedy? Mogli Robić Wszystko, czego wymagał lub oczekiwał partenaire i Nagle zobaczyć, że ukochana Osoba odchodzi z kimś innym. Mogli każdego Ranka budzić się u Boku Kogoś innego, flippant Któregoś RAZU uznać, że à już ich nie BAWI. Mamy Wpływ na Życie, une Nasze decyzje mają konsekwencje. Artykuł był publikowany w listopadowym wydaniu “Newsweek Psychologia extra 1/15″. Czasopismo Dostępne na stronie sklep.newsweek.pl.

Zaburzenia seksualne występują, Gdy wrodzona Funkcja fizjologiczna ulega zahamowaniu lub zniekształceniu, Bądź pozostaje w skrajnej dysharmonii z ostalimi sferami osobowości człowieka.